⚽ Johor DT vs Selangor FC – 1.75 / 3.50 / 4.20 | Liga Super LIVE 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – 2.10 / 1.75 | BWF Finals ⚽ Man City vs Arsenal – 1.90 / 3.30 / 4.00 | EPL 🏏 India vs England – Odds ODI dikemaskini! 🎮 MLBB MPL MY S14 – 1.65 / 2.20 | E-Sukan Live ⚽ Liverpool vs Chelsea – 2.05 / 3.10 / 3.60 | EPL 🏸 Aaron Chia/Soh WY – 1.80 / 1.95 | Ganda Lelaki ⚽ Johor DT vs Selangor FC – 1.75 / 3.50 / 4.20 | Liga Super LIVE 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – 2.10 / 1.75 | BWF Finals ⚽ Man City vs Arsenal – 1.90 / 3.30 / 4.00 | EPL 🏏 India vs England – Odds ODI dikemaskini! 🎮 MLBB MPL MY S14 – 1.65 / 2.20 | E-Sukan Live ⚽ Liverpool vs Chelsea – 2.05 / 3.10 / 3.60 | EPL 🏸 Aaron Chia/Soh WY – 1.80 / 1.95 | Ganda Lelaki

📊 Dikemaskini Setiap Saat

Odds Perlawanan TTBet11 – Odds Sukan Paling Kompetitif & Terkini di Malaysia

Dari bola sepak Liga Super Malaysia hingga EPL, badminton BWF, kriket antarabangsa dan e-sukan — TTBet11 menawarkan odds yang dikemaskini masa nyata dengan margin terendah untuk memaksimumkan pulangan anda.

⚽ Bola Sepak 🏸 Badminton 🏏 Kriket 🎮 E-Sukan 🎾 Tenis 📊 500+ Pasaran
500+
Pasaran Per Perlawanan
30+
Sukan Diliputi
24/7
Odds Langsung
2%
Margin Terendah

Odds Perlawanan Terkini

Semak odds semasa dan pilih perlawanan yang anda ingin pertaruhkan — dikemaskini setiap saat

1 = Tuan Rumah X = Seri 2 = Tetamu
⚽ Liga Super Malaysia 2026 ● LIVE
Dikemaskini: Setiap 30 saat
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
Malam Ini • 21:00 MYT • Stadium JDT
1.72JDT (1)
3.50Seri (X)
4.40Selangor (2)
Kedah FC vs Kuala Lumpur City
Esok • 20:45 MYT • Darulaman Stadium
1.95Kedah (1)
3.20Seri (X)
3.80KL City (2)
Perak FC vs Terengganu FC
Sabtu • 21:00 MYT • Stadium Perak
2.10Perak (1)
3.10Seri (X)
3.40TFC (2)
⚽ English Premier League (EPL)
Dikemaskini: Setiap 1 minit
Manchester City vs Arsenal
Sabtu • 22:30 MYT • Etihad Stadium
1.88Man City (1)
3.30Seri (X)
4.00Arsenal (2)
Liverpool vs Chelsea
Ahad • 00:00 MYT • Anfield
2.05Liverpool (1)
3.15Seri (X)
3.55Chelsea (2)
Tottenham vs Manchester United
Ahad • 22:00 MYT • Tottenham Hotspur Stadium
2.20Spurs (1)
3.25Seri (X)
3.10Man Utd (2)
🏸 BWF World Tour – Tunggal & Ganda ● LIVE
Dikemaskini: Setiap saat
Lee Zii Jia (MAS) vs Viktor Axelsen (DEN)
Hari Ini • 14:00 MYT • Tunggal Lelaki
2.15Zii Jia
1.70Axelsen
–N/A
Aaron Chia/Soh Wooi Yik (MAS) vs Fajar/Rian (INA)
Hari Ini • 16:30 MYT • Ganda Lelaki
1.85MAS
1.92INA
–N/A
🏏 Kriket Antarabangsa – ODI & T20I
Dikemaskini: Setiap 5 minit
India vs England – ODI Siri 3
Khamis • 14:00 MYT • Wankhede Stadium
1.55India
2.45England
–N/A
Australia vs Pakistan – T20I
Jumaat • 19:30 MYT • MCG
1.65Australia
2.20Pakistan
–N/A
🎮 E-Sukan – MPL Malaysia & Regional ● LIVE
Dikemaskini: Setiap saat
Team HAQ vs Falcon Esports – MPL MY S14
Malam Ini • 20:00 MYT • Mobile Legends
1.65HAQ
2.15Falcon
–N/A
Paper Rex vs Talon Esports – VCT Pacific
Esok • 17:00 MYT • Valorant
1.75Paper Rex
2.00Talon
–N/A
🎾 Tenis – ATP & WTA Tour
Dikemaskini: Setiap 2 minit
Carlos Alcaraz vs Jannik Sinner – ATP Final
Sabtu • 21:00 MYT • Semifinal
1.90Alcaraz
1.88Sinner
–N/A

ttbet11

Odds Bola Sepak Terbaik di Malaysia – TTBet11 Paling Kompetitif

Kalau anda serius dalam pertaruhan bola sepak, odds yang anda pilih memberi kesan besar kepada pulangan jangka panjang anda. Di TTBet11, margin sportsbook kami ditetapkan pada kadar terendah di Malaysia — bermakna bahagian lebih besar daripada setiap pertaruhan dikembalikan kepada pemain sebagai pulangan.

Dari perlawanan Liga Super Malaysia hingga Piala FA, dan dari EPL hingga La Liga, TTBet11 menyediakan lebih 500 pasaran untuk setiap perlawanan utama. Pasaran handicap Asia, jumlah gol, pencetak gol pertama, babak pertama/kedua — semua ada dan semua dengan odds yang adil.

Buat Pertaruhan Pertama

Pasaran Pertaruhan Terpopular di TTBet11

Pelbagai jenis pasaran untuk setiap perlawanan — pilih yang paling menguntungkan anda

1X2 (Keputusan Perlawanan)

Pasaran paling mudah — pilih sama ada tuan rumah menang, seri, atau tetamu menang. Sesuai untuk pemula yang baru mula bertaruh pada bola sepak.

Tersedia untuk 500+ perlawanan
Handicap Asia

Handicap Asia menghapuskan kemungkinan seri dan memberi kelebihan atau handicap kepada pasukan tertentu, menghasilkan odds yang lebih seimbang dan menarik.

Margin terendah 2–3%
Over/Under (Jumlah Gol)

Pertaruhan pada sama ada jumlah gol dalam sesuatu perlawanan melebihi atau jatuh di bawah nilai yang ditetapkan. Sangat popular untuk perlawanan EPL dan Liga Super.

Dari O/U 0.5 hingga 6.5
Pencetak Gol Pertama

Teka pemain yang akan mencetak gol pertama dalam perlawanan. Odds yang lebih tinggi dengan potensi pulangan besar — popular di kalangan pemain berani.

100+ pemain tersenarai per match
Pertaruhan Separuh Masa

Bertaruh khusus pada keputusan separuh masa pertama atau kedua sahaja. Pilihan yang bagus untuk perlawanan dengan pola permainan yang boleh dijangka.

HT/FT combo juga tersedia
Pertaruhan Langsung (In-Play)

Bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang berubah secara masa nyata mengikut keadaan permainan. Pengalaman pertaruhan paling mendebarkan!

Odds dikemaskini setiap 5 saat

ttbet11

Deposit Mudah, Bertaruh Dengan Cepat

Satu perkara yang sering jadi masalah di platform lain ialah kelewatan antara deposit dan masa anda boleh mula bertaruh. Di TTBet11, dana masuk dalam beberapa saat selepas anda membuat deposit melalui kaedah pilihan anda — dan anda terus boleh mula mengakses semua odds perlawanan tanpa perlu tunggu lagi.

Kaedah yang diterima termasuk Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, dan perbankan dalam talian FPX seperti Maybank2u serta CIMB Clicks. Minimum deposit hanya RM20, dan semua transaksi dalam Ringgit Malaysia (RM) tanpa sebarang caj tambahan.

Deposit & Mula Bertaruh

Cara Memahami & Membaca Odds

Panduan ringkas untuk pemain baru memahami odds di TTBet11

1
Format Desimal

TTBet11 menggunakan odds format desimal (cth: 2.50). Cara mengira potensi pulangan: Taruhan × Odds = Pulangan Keseluruhan. Contoh: RM100 × 2.50 = RM250 (untung RM150).

2
Odds Rendah vs Tinggi

Odds rendah (cth: 1.30) menunjukkan pasukan yang lebih kuat dan dijangka menang — pulangan lebih kecil tetapi kebarangkalian menang lebih tinggi. Odds tinggi (cth: 4.50) menunjukkan pasukan underdog — risiko lebih tinggi, potensi untung lebih besar.

3
Handicap Asia

Pasukan yang lebih kuat diberi handicap negatif (cth: −1.5 gol), manakala pasukan lemah dapat kelebihan (+1.5 gol). Ini menyamakan medan permainan dan menghasilkan odds yang lebih menarik untuk kedua-dua pilihan.

4
Parlay / Accumulator

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu pertaruhan untuk odds yang jauh lebih tinggi. Contoh: 4 perlawanan dengan odds purata 2.00 menghasilkan odds keseluruhan 16.00 — RM50 boleh jadi RM800!


ttbet11

Bertaruh dari Mana-mana Sahaja – Pengalaman Mudah Alih TTBet11

Tidak kira sama ada anda berada di Pulau Pinang, Kuala Lumpur, Johor Bahru atau Kuching — selagi ada sambungan internet, anda boleh akses semua odds perlawanan TTBet11 melalui telefon pintar anda. Platform mudah alih TTBet11 dioptimumkan untuk Android dan iOS, dengan antara muka yang laju dan responsif.

Streaming langsung perlawanan tersedia terus dalam platform untuk perlawanan terpilih, membolehkan anda menonton dan bertaruh pada masa yang sama. Tidak perlu beralih antara aplikasi — semua dalam satu tempat di TTBet11.

Cuba Dari Telefon Anda

TTBet11 – Platform Odds Perlawanan Paling Kompetitif di Malaysia

Bila bercakap tentang pertaruhan sukan, satu perkara yang sering diabaikan oleh pemain baru ialah kepentingan odds yang kompetitif. Ramai yang hanya lihat sama ada platform itu popular atau tidak, tanpa menyedari bahawa perbezaan kecil dalam odds boleh memberi impak besar kepada pulangan jangka panjang mereka. Di sinilah TTBet11 benar-benar menonjol — platform ini komited untuk menawarkan odds dengan margin terendah supaya anda mendapat nilai sebenar daripada setiap ringgit yang anda pertaruhkan.

Sebagai contoh mudah: jika anda pertaruhkan RM100 pada perlawanan bola sepak dengan odds 2.00 di TTBet11, anda bakal terima RM200 jika menang — untung bersih RM100. Di platform lain dengan margin lebih tinggi, odds yang sama mungkin hanya 1.90, bermakna kemenangan anda hanya RM190. Perbezaan RM10 mungkin nampak kecil untuk satu pertaruhan, tetapi dalam ratusan pertaruhan sepanjang tahun, itu adalah jumlah yang sangat ketara.

ttbet11

Liputan Sukan Paling Luas untuk Pemain Malaysia

TTBet11 faham bahawa pemain Malaysia mempunyai selera sukan yang luas. Itu sebab platform ini meliputi lebih 30 sukan dengan ratusan perlawanan setiap minggu. Untuk bola sepak, liputan merangkumi liga domestik seperti Liga Super Malaysia, Liga Perdana, Piala FA, dan Piala Malaysia, serta liga antarabangsa terkemuka termasuk EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, dan pastinya perlawanan peringkat antarabangsa FIFA.

Badminton mendapat tempat istimewa di TTBet11 memandangkan kepentingannya kepada rakyat Malaysia. Platform ini menyediakan odds untuk perlawanan BWF World Tour di semua peringkat — Super 100, Super 300, Super 500, Super 750 hingga Super 1000. Semua acara termasuk tunggal lelaki, tunggal wanita, ganda lelaki, ganda wanita dan ganda campuran ada pasarannya tersendiri. Ini bermakna anda boleh sokong pemain Malaysia kegemaran anda dengan pertaruhan yang bermakna.

Pertaruhan Langsung – Odds Berubah Seiring Perlawanan

Salah satu ciri paling menarik di TTBet11 ialah pertaruhan langsung atau in-play betting. Ini membolehkan anda meletakkan pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang dikemaskini setiap beberapa saat mengikut keadaan semasa perlawanan. Bayangkan anda menonton perlawanan Liga Super dan pasukan yang anda sokong tertinggal 0-1 pada minit ke-30 — odds untuk mereka menang mungkin melonjak kepada 3.50 atau lebih. Jika anda yakin mereka akan bangkit, ini adalah masa terbaik untuk masuk.

Pertaruhan langsung memerlukan kepantasan berfikir dan keberanian membuat keputusan. Ia bukan untuk semua orang, tetapi bagi mereka yang mahir membaca perlawanan, ini adalah cara untuk mendapatkan nilai odds terbaik kerana pasar odds masa nyata sering menawarkan peluang yang tidak tersedia semasa pertaruhan pra-perlawanan.

Handicap Asia – Pilihan Paling Popular di Malaysia

Di kalangan pemain sukan Malaysia yang lebih berpengalaman, handicap Asia adalah pilihan pasaran yang paling digemari. Berbeza dengan 1X2 biasa, handicap Asia menghapuskan kemungkinan seri dan memberi kelebihan kepada pasukan yang lebih lemah atau handicap kepada pasukan lebih kuat. Ini menghasilkan pertaruhan yang lebih seimbang dengan odds yang lebih baik untuk kedua-dua belah pihak.

TTBet11 menawarkan handicap Asia untuk hampir semua perlawanan bola sepak, dan juga untuk beberapa sukan lain seperti badminton dan kriket. Handicap Asia juga tersedia dalam format separuh bola (0.5) dan bola penuh (1.0), memberikan pemain pilihan yang sangat fleksibel untuk menyesuaikan risiko dengan tahap keyakinan mereka terhadap sesuatu perlawanan.

E-Sukan – Generasi Baharu Pasaran Odds

Pertumbuhan e-sukan di Malaysia adalah fenomena yang tidak dapat dinafikan. TTBet11 menyedari ini lebih awal dan telah membangunkan bahagian e-sukan yang komprehensif dengan liputan perlawanan Mobile Legends Bang Bang, DOTA2, Valorant, Counter-Strike 2, dan League of Legends. Pasaran yang tersedia termasuk pemenang perlawanan, pemenang map, first blood, dan pelbagai pasaran khusus yang unik untuk setiap permainan.

Untuk MPL Malaysia — liga Mobile Legends paling bergengsi di negara ini — TTBet11 menyediakan liputan penuh bagi setiap perlawanan musim reguler dan playoff. Ini bermakna pemain yang mengikuti skena ML Malaysia boleh manfaatkan pengetahuan mendalam mereka tentang pasukan dan pemain tempatan untuk membuat pertaruhan yang lebih bijak dan berpotensi menguntungkan.

Cara Memaksimumkan Pulangan dengan Odds TTBet11

Terdapat beberapa strategi asas yang boleh membantu anda mendapat lebih daripada odds yang TTBet11 tawarkan. Pertama, bandingkan odds di antara berbagai pasaran untuk perlawanan yang sama — kadangkala odds handicap Asia memberikan nilai lebih baik berbanding 1X2 untuk perlawanan yang sama. Kedua, pertaruhan parlay atau accumulator boleh menggandakan pulangan anda secara dramatik, tetapi pastikan setiap pilihan dalam parlay anda adalah pertaruhan yang anda benar-benar yakin.

Ketiga, manfaatkan rebat sukan TTBet11 yang memberi 5% pulangan automatik untuk setiap pertaruhan sukan — ini berkesan mengurangkan kerugian sebenar anda dan meningkatkan nilai keseluruhan setiap pertaruhan. Digabungkan dengan cashback mingguan 15%, pemain yang aktif di TTBet11 sentiasa ada lapisan keselamatan walaupun minggu itu tidak berjalan dengan baik.

Jangan tunggu lagi — daftar akaun TTBet11 hari ini, buat deposit pertama anda menggunakan Touch 'n Go atau GrabPay, dan mula terokai ribuan odds perlawanan yang menanti anda. Platform yang dibina untuk pemain Malaysia, dengan odds yang adil dan pertaruhan yang menyeronokkan.


Kenapa Odds TTBet11 Lebih Baik?

Perbandingan jujur – lihat sendiri perbezaannya

Ciri Odds TTBet11 Platform Lain (Purata)
Margin Sportsbook2–3% sahaja5–8% atau lebih
Liputan Liga MalaysiaLiga Super, Liga Perdana, Piala FA, Piala MalaysiaTerhad kepada liga utama sahaja
Odds Badminton MalaysiaPenuh — semua acara BWF + pemain MalaysiaTerhad atau tiada
Kemaskini Odds Masa NyataSetiap 5–30 saat1–5 minit kelewatan
Pasaran Per Perlawanan500+ pasaran50–150 pasaran
Pertaruhan In-PlayYa – hampir semua perlawananTerhad kepada perlawanan tertentu
E-Sukan Malaysia (MPL)Ya – liputan penuhTiada atau sangat terhad
Rebat Automatik5% harian tanpa tuntutanTiada atau perlu tuntut manual

Apa Kata Pemain Tentang Odds TTBet11

Pengalaman sebenar daripada pemain di seluruh Malaysia

★★★★★

"Saya main bola sepak kat beberapa platform dah, tapi TTBet11 memang bagi odds yang lebih bagus untuk Liga Super. Handicap Asia dia lebih adil, dan perlawanan lokal pun ada banyak pasaran. Sekarang saya setia sini je untuk pertaruhan sukan."

Zulhelmi A.
Kuala Lumpur
★★★★★

"Best sangat TTBet11 ada odds badminton yang lengkap. Platform lain jarang ada untuk perlawanan Malaysia. Bila Thomas Cup atau Sudirman Cup, saya selalu buat pertaruhan kat sini. Odds Lee Zii Jia pun kompetitif, bukan sekadar ada nama je."

Hasmiza K.
Penang
★★★★☆

"Saya main e-sukan kat TTBet11 — especialy MPL Malaysia. Dia ada odds untuk semua match, termasuk match minggu biasa. Antara muka mobile dia pun laju, boleh tengok match dan bet serentak. Sangat sesuai untuk generasi gamer macam saya."

Danial I.
Subang Jaya, Selangor

⚽ Rebat Sukan 5% automatik setiap hari — untuk semua pertaruhan Liga Super, EPL, badminton & e-sukan!

Daftar & Aktifkan

Dasar Privasi & Perlindungan Data TTBet11: Semua maklumat peribadi, data transaksi dan aktiviti pertaruhan anda di TTBet11 dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi data anda dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda, kecuali diwajibkan oleh undang-undang Malaysia. TTBet11 mematuhi sepenuhnya Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA). Untuk butiran penuh tentang cara kami mengendalikan data anda, sila rujuk Dasar Privasi kami. Dengan menggunakan platform TTBet11, anda bersetuju dengan dasar tersebut.


Soalan Lazim – Odds Perlawanan

Soalan yang paling kerap ditanya berkaitan odds dan pertaruhan sukan di TTBet11

TTBet11 menggunakan sistem odds yang dibina berdasarkan analisis statistik mendalam, termasuk rekod prestasi terkini pasukan, kecederaan pemain, faktor cuaca, keputusan head-to-head sejarah, dan pergerakan pasaran global. Odds dikemaskini secara automatik oleh sistem kami setiap beberapa saat berdasarkan perubahan maklumat dan pergerakan pertaruhan. Margin kami ditetapkan pada 2–3% — antara yang terendah di Malaysia — untuk memastikan nilai terbaik kepada pemain kami.

Pertaruhan pra-perlawanan dibuat sebelum perlawanan bermula dengan odds yang ditetapkan pada masa tuntutan. Pertaruhan langsung (in-play) pula membolehkan anda bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang berubah setiap saat mengikut keadaan permainan semasa. Pertaruhan langsung biasanya menawarkan odds yang lebih baik untuk scenario tertentu — contohnya, jika pasukan kuat sedang tertinggal pada minit pertama, odds mereka untuk menang boleh melonjak tinggi sebelum mereka kembali mendominasi perlawanan.

Ya, TTBet11 menawarkan liputan penuh Liga Super Malaysia termasuk semua perlawanan musim reguler, perlawanan Piala FA, Piala Malaysia dan perlawanan peringkat antarabangsa yang melibatkan pasukan Malaysia. Untuk setiap perlawanan Liga Super, anda akan dapati lebih 100 pasaran berbeza termasuk keputusan perlawanan 1X2, handicap Asia, jumlah gol, pencetak gol, sudut, kad dan banyak lagi. Odds kami untuk perlawanan lokal Malaysia adalah antara yang paling kompetitif kerana kami memfokuskan pasaran ini khusus untuk pengguna Malaysia.

Minimum pertaruhan untuk pasaran sukan di TTBet11 bermula dari RM2 untuk kebanyakan pasaran, menjadikannya sangat mudah dijangkau oleh pemain baru yang masih belajar. Untuk parlay atau pertaruhan accumulator, minimum keseluruhan ialah RM5. Tiada had maksimum dinyatakan secara umum — had maksimum berbeza mengikut jenis perlawanan, pasaran, dan status keahlian anda. Ahli VIP Gold dan Diamond menikmati had taruhan maksimum yang jauh lebih tinggi berbanding ahli biasa.

English